Ancient
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prihláška (Rogue 21)

3 posters

Go down

Prihláška (Rogue 21) Empty Prihláška (Rogue 21)

Post  orc Mon Oct 12, 2009 1:33 pm

The Orc(corka,21)
Ďalšie postavy: craftovia.
Mám 17 rokov, UO som začal hrať, keď som mal 12 rokov... 2 roky som nehral, PvP- hrával som ligu za rangera troška(okolo 1700 bodov som mal), PvM- postavy čo som mal som si ťahal sám a podľa mňa som PvM vedel, no po 2 rokoch troška zkuseností ztratí snáď každý... Ale nepotrvá dlho a budem vedieť hrať, tak ako predtým... Vy pretože som si prečítal na výveške, že prijímate nových členov a že chodíte expiť... To jedinné od vás čakám... Craftov mám, preto sa viem uživiť sám... TS, VT, skype,icq,uomap všetko mám ovládam... Koníčky má snáď každý, nie? ;-) Bývam na Slovensku (Východnom) :-), a na zraz neplánujem ísť, ja mám vlastný život a toto hrám len pre zábavu nie pre nových priateľov, čo neznamená, že sa preto budem správať ako "Nemluvit sproste". ICQ: 559101000 RP som nikdy nehral... Nebaví ma to, čo znamená, že keby som aj príbeh vymyslel, tak by nemal veľkú cenu, či pointu... Ďakujem The Orc.

orc

Posts : 1
Join date : 2009-10-12

Back to top Go down

Prihláška (Rogue 21) Empty Re: Prihláška (Rogue 21)

Post  GM Blood Snakes Mon Oct 12, 2009 2:15 pm

Zdravim ta tvoje prihlaska je dobra,sem spokojen,jelikoz sem si te uz provjeril tak sem PRO
GM Blood Snakes
GM Blood Snakes
Admin

Posts : 6
Join date : 2009-10-11

Back to top Go down

Prihláška (Rogue 21) Empty Verdikt

Post  Admin Mon Oct 12, 2009 9:29 pm

Mylím si že tva prihlaska je v poradku este casem by sem se te chtel opitat na ty crafty jinac sem PRO
Admin
Admin
Admin

Posts : 8
Join date : 2009-10-11

https://ancient.darkbb.com

Back to top Go down

Prihláška (Rogue 21) Empty Re: Prihláška (Rogue 21)

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum