Ancient
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zdravim guildu ancient

4 posters

Go down

Zdravim guildu ancient Empty Zdravim guildu ancient

Post  Jirka Sun Oct 11, 2009 4:01 am

Zdravím guildu Ancient
Jmenuji se Jiří Kučera a je mi 12 let , bydlím v Ústí nad Labem. Ultimu hraju už 2 roky a skoro každý den jsem na Ultimě hned jak přijdu ze školy až tak do 19:00 ( většinou 14:00 až 19:00 ).

Má hlavní postava se kterou bych chtel jit do guildy je paladin level 13 s jmenem Lovec Krokodýlů. Mé další postavy jsou rogue lvl 15 který nese jméno Wariorin , Karl Oblivot druid 12 lvl a ještě mám berserka Ballsporka na 10 lvlu. Zatím jsem nepodal přihlášku do žádné Guildy. Guildu Ancient jsem si vybral proto , že se mi zdá že v této guildě sou samí dobří hráči , kteří jsou docela hodně silní a mají už nějaké ty léta na Ultimě odehrané.

Můj cíl v Ultimě je dosáhnout aspon 25 lvl s mým Paladinem. Raději mám PVM , jelikož PvP mi moc nejde a chtěl bych se ho trochu doučit a také bych chtěl chodit silnější dungy nežli jen ork a burned.

Používám Ventrilo , ale UOAM ještě musím rozchodit. Jinak mé icq je 428-788-830.

Peníze na výbavu, jezdítka, atd. si dokážu získat sám.

Byl bych velice rád kdybych se do vaší Guildy dostal , konečně bych poznal svět, kde to už není tak lehké.

S pozdravem Jirka.

Jirka
Guest


Back to top Go down

Zdravim guildu ancient Empty .

Post  Admin Sun Oct 11, 2009 4:11 am

Uvidim co jeste ostatni zatim ja sem pro pokud budes schopny aler zatim budes naky ten patek bez fdlagu
Admin
Admin
Admin

Posts : 8
Join date : 2009-10-11

https://ancient.darkbb.com

Back to top Go down

Zdravim guildu ancient Empty Re: Zdravim guildu ancient

Post  Vector Sun Oct 11, 2009 4:17 am

ja sem PRO

Vector

Posts : 1
Join date : 2009-10-11

Back to top Go down

Zdravim guildu ancient Empty Re: Zdravim guildu ancient

Post  GM Blood Snakes Sun Oct 11, 2009 4:25 am

Zdravim te, jsem rad ze si napsal prihlasku k nam,ale pochop guilda ma nejaky rad a podminky,pokud si netrpelivi nemas moc sanci jak u nas tak jinde.Zatim sem PRO
GM Blood Snakes
GM Blood Snakes
Admin

Posts : 6
Join date : 2009-10-11

Back to top Go down

Zdravim guildu ancient Empty Re: Zdravim guildu ancient

Post  Kanly Sun Oct 11, 2009 9:28 am

chauky, taky jsem rád že někdo nový nakoukne sem, ale mam převážně pocit že věkově moc v průměru nebudeš. jsem prozatím neutrální když nevím jak chováš se, vyjadřuješ a věty dokupy na VT-čku ze slov sestavuješ

Kanly

Posts : 1
Join date : 2009-10-11

Back to top Go down

Zdravim guildu ancient Empty Re: Zdravim guildu ancient

Post  GM Blood Snakes Mon Oct 12, 2009 2:22 pm

Prijat LOCK
GM Blood Snakes
GM Blood Snakes
Admin

Posts : 6
Join date : 2009-10-11

Back to top Go down

Zdravim guildu ancient Empty Re: Zdravim guildu ancient

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum